Zarezerwuj miejsce teraz!
Wypełnij formularz,
a nasz konsultant edukacyjny
oddzwoni do Ciebie!

Aktualności

 

Kierunki CKU

Wybierz nowy zawód dla siebie!
BEZPŁATNIE

 

Rekrutacja

REKRUTACJA 2020/21 – WAŻNE INFORMACJE

  1. Od roku szkolnego 2019/2020 w klasach I liceów ogólnokształcących edukację rozpoczną osoby, które ukończyły klasę III gimnazjum lub klasę VIII szkoły podstawowej:

    •absolwenci VIII klasy szkoły podstawowej nowego i starego typu rozpoczną naukę w 4-letnim Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych

  2. Od roku szkolnego 2019/20 nie prowadzi się naboru do gimnazjum. Osoby, które nie ukończyły gimnazjum, mogą uczęszczać do Szkoły Podstawowej dla Dorosłych (VII lub VIII klasy).
  3. Absolwenci gimnazjum mogą rozpocząć naukę w CKU Koszalin w trzyletnim LO w formie zaocznej po raz ostatni w STYCZNIU 2020.1 września 2020 r. rozpocznie się stopniowe wygaszanie trzyletniego liceum ogólnokształcącego. Na rok szkolny 2020/2021 nie będzie prowadzone już postępowanie rekrutacyjne do klasy I dotychczasowego trzyletniego liceum ogólnokształcącego.

Zapraszamy do CKU Koszalin
– bezpłatnych publicznych szkół dla dorosłych!

rekrutacja-kkzKwalifikacyjne Kursy Zawodowerekrutacja-policealnaSzkoła Policealnarekrutacja-loLiceum Ogólnokształcące dla Dorosłychrekrutacja-gimnazjumSzkoła Podstawowa dla Dorosłychrekrutacja-zawodyZawody w CKU rekrutacja-kursyKursy i szkolenia

 

Zawody w CKU Koszalin:

Na skróty

Sekretariat słuchaczy dla Dorosłych
Centrum Doradztwa i Kariery
Koszalin, ul. Jana Pawła II 17
tel. 94 345 18 22 wewnętrzny 38
tel. 94 345 30 60
e-mail: cku@ckukoszalin.edu.pl