Terminy w postępowaniu rekrutacyjnym, a także terminy składania dokumentów na kwalifikacyjne kursy zawodowe i pozaszkolne formy kształcenia ustawicznego

Nabór na kwalifikacyjne kursy zawodowe i pozaszkolne formy kształcenia ustawicznego w Centrum Kształcenia Ustawicznego im. St. Staszica w Koszalinie prowadzony jest w sposób ciągły, przez cały rok. Z chwilą zgłoszenia się minimalnej wymaganej liczby kandydatów, zgodnie z poniższą tabelą:

Minimalna liczba słuchaczy do stworzenia grupy kursowej

Lp. Nazwa formy pozaszkolnej Liczba osób
20 Kurs pielęgnacja terenów zieleni 6
21 Inne formy zgodne z aktualnym zapotrzebowaniem rynku pracy zgodnie
z preliminarzem kursów

dokonywane jest postępowanie rekrutacyjne:

1. Złożenie wniosku o przyjęcie na kwalifikacyjny kurs zawodowy oraz pozaszkolne formy kształcenia wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym – w sposób ciągły. Z chwilą złożenia minimalnej wymaganej liczby wniosków przeprowadza się postępowanie rekrutacyjne.
  2. Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie na kwalifikacyjny kurs zawodowy i pozaszkolne formy kształcenia oraz dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym – nie później niż w terminie 3 dni od daty utworzenia grupy.
  3. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych – nie później niż w terminie 5 dni od ostatniego dnia na weryfikację wniosków i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
  4. Potwierdzenie przez kandydata woli przyjęcia w postaci przedłożenia oryginałów wymaganych dokumentów – w terminie nie krótszym niż 2 dni od podania do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.
  5. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych – terminie jednego dnia od ostatniego dnia na potwierdzenie przez kandydata woli przyjęcia w postępowaniu rekrutacyjnym.