Zarezerwuj miejsce teraz!
Wypełnij formularz,
a nasz konsultant edukacyjny
oddzwoni do Ciebie!

Aktualności

Kierunki CKU

Wybierz nowy zawód dla siebie!
BEZPŁATNIE

Formularz

FotografTechnik fotografii i multimediów (Fototechnik)Mechanik-monter maszyn i urządzeńMonter instalacji i urządzeń sanitarnychOperator obrabiarek skrawających do metaliOpiekun medycznyOpiekun osoby starszejOpiekunka środowiskowaŚlusarzSprzedawcaTechnik administracjiTechnik architektury krajobrazuTechnik bezpieczeństwa i higieny pracyTechnik cyfrowych procesów graficznychTechnik ekonomistaTechnik handlowiecTechnik informatykTechnik logistykTechnik masażystaTechnik mechanikTechnik mechatronikTechnik obsługi turystycznejTechnik organizacji reklamyTechnik rachunkowościTechnik spedytorTechnik urządzeń sanitarnychTechnik usług kosmetycznych

Warunki przetwarzania danych osobowych:
 
* Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Kształcenia Ustawicznego im. St. Staszica w Koszalinie jako administratora danych, w zakresie podanym w formularzu kontaktowym, a także wykorzystywanie ich w celach informacyjnych i promocyjno-marketingowych. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.), osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich wglądu, aktualizowania lub ich poprawiania w każdym czasie.
* Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie na podane przez siebie dane kontaktowe informacji handlowych przesyłanych przez Centrum Kształcenia Ustawicznego im. St. Staszica w Koszalinie zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204). Zgoda ma charakter dobrowolny i może być odwołana w każdym czasie.