Spotkanie czytelnicze w Przedszkolu nr 9 w Koszalinie

W dniu 26 kwietnia słuchaczki 4LSa Wiktoria, Magdalena, Zuzanna, Wiktoria i Angelika oraz pedagog szkolny Marta Sekuła i Małgorzata Katarzyńska nauczyciel bibliotekarz odwiedziły pobliskie przedszkole w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”

Głównym celem spotkania było zaszczepienie wśród najmłodszych miłości do książek oraz wyrobienie w przyszłości nawyku czytelniczego. Spotkanie odbyło się pod hasłem „Zasady dobrego wychowania”. Dzieci dowiedziały się, jak należy zachowywać się przy stole, podczas odwiedzin, na ścieżce rowerowej, w autobusie lub w kinie. Trudne zasady dobrego wychowania zostały przedstawione w formie humorystycznych wierszyków, których bohaterami są niesforne zwierzątka.

Wizyta bardzo podobała się przedszkolakom i z pewnością do nich wrócimy. Dziękujemy za mile spędzony czas.