Słuchacze Centrum w Agencji Handlowo-Reklamowej Starnaś

Słuchacze kwalifikacyjnego kursu zawodowego A.26 Sprzedaż produktów i usług reklamowych odwiedzili w marcu 2014 roku Agencję Handlowo-Reklamową „Starnaś” z Koszalina. Firma zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług reklamowych, począwszy od druku cyfrowego, poprzez grawerowanie laserem, aż po tworzenie filmów reklamowych.

Właściciel firmy „Starnaś” pan Piotr Starnawski wskazuje na ważną rolę współpracy instytucji edukacyjnych z biznesem, dlatego bez wahania zgodził się na wizytę w swojej firmie słuchaczy Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Koszalinie.
Słuchacze mieli możliwość zapoznania się z budową i zastosowaniem licznych urządzeń wykorzystywanych do tworzenia produktów i świadczenia usług reklamowych. Podziw i zainteresowanie wzbudziły urządzenia do druku cyfrowego, zestawy urządzeń do robienia fotoalbumów, fotoksiążek, kalendarzy oraz kompleksowe urządzenie (drukarka) służące do drukowania na koszulkach.

Właściciel firmy oprowadzał słuchaczy po poszczególnych pomieszczeniach, zapoznając ich z obowiązkami pracowników na kolejnych stanowiskach pracy. Opowiadał o trudach prowadzenia działalności gospodarczej oraz o niezwykłej satysfakcji, jaką daje mu zaspakajanie potrzeb klientów.
Najwięcej emocji dostarczyła słuchaczom praca lasera yagowego przeznaczonego do grawerowania, który z największą dokładnością może znakować długopisy i inne przybory piśmiennicze, kubki, bidony, termosy, latarki, narzędzia, wyroby skórzane, etui, breloki, opaski odblaskowe itp.

Pod opieką dyrektora handlowego pana Jarosława Kosińskiego słuchacze mogli wykonać za pomocą lasera yagowego grawerowanie upominków, które otrzymali od firmy „Starnaś”.
Firma „Starnaś” należy do grupy Made in Koszalin, która jest nieformalną grupą skupiającą przedsiębiorców, instytucje kultury, instytucje finansowe, spółki miejskie i inne podmioty z Koszalina i okolic, której podstawowymi celami są między innymi: efektywna promocja koszalińskich firm i instytucji, zwiększenie lojalności klientów wobec lokalnych produktów i usług oraz wzbudzenie patriotyzmu lokalnego w mieszkańcach Koszalina i okolic.

więcej zdjęć w Galerii CKU Koszalin