Skazane na sukces w biznesie

Dla wszystkich chętnych słuchaczy Centrum, chcących sprawdzić swoją wiedzę z przedsiębiorczości, ekonomii i marketingu, 14 i 19 maja 2016 roku został zorganizowany Konkurs Wiedzy Biznesowej. Wzięło w nim udział 37 słuchaczy z siedmiu semestrów. Zakres przedmiotowy konkursu obejmował zagadnienia z podstaw z ekonomii, marketingu i finansów, podatków i ich rodzajów, działalności gospodarczej, funkcji pieniądza w gospodarce, papierów wartościowych oraz zasad funkcjonowania giełdy papierów wartościowych.
Zwyciężczynie dokonały nie lada wyczynu. Hanna Urbańska-Mroczek (4 RZ) i Milena Kalinowska (K 35), osiągnęły wynik 100%. Zdobyły wszystkie, możliwe do uzyskania punkty.

TWBiznesowej

Drugie miejsce zajęły: Renata Puzio (4 RZ), Magdalena Wasilewska (K 36), Iwona Kostrzyńska (4 RZ), Agnieszka Kruger (K35), Marta Łaryonowicz (K 35), osiągając 95% możliwych do uzyskania punktów.

Trzecie miejsce zajęła Aleksandra Worobel-Tołłoczko (4 RZ) z wynikiem 92%.

TWBiznesowej 1

Wszystkim uczestnikom Turnieju dziękujemy za udział i zapraszamy na następną edycję. Laureatkom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu w biznesie. Z taką wiedzą, to nieuniknione.