Międzyszkolny turniej sportowy

W dniu 29.05.2015 r. w CKU w Koszalinie odbył się międzyszkolny turniej sportowy zorganizowany przez Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz wychowawców OHP. Udział w zmaganiach wzięły drużyny z Gimnazjum nr 2 w Koszalinie oraz Gimnazjum dla Dorosłych. Młodzież rywalizowała ze sobą m.in. w przeciąganiu liny, mini hokeju, slalomie, rzucie piłką lekarską oraz rozegrała mecz piłki nożnej.

Turniej przebiegał w przyjaznej atmosferze i duchu sportowej rywalizacji. Walka była zacięta, uczestnicy podeszli do zawodów z dużym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej. Triumfowała reprezentacja Gimnazjum Nr 2, która w klasyfikacji ogólnej wygrała wynikiem 5:2 . Zwycięska drużyna otrzymała piękne albumy przyrodnicze, gadżety z logo szkoły oraz pamiątkowe dyplomy. Pokonany zespół otrzymał nagrody pocieszenia: dyplomy i zestawy długopisów.

To chyba jednak nie było najważniejsze. Uczestnicy turnieju przede wszystkim dobrze się bawili, zawarli nowe znajomości i sprawdzili siebie. Miejmy nadzieję, że zaowocuje to dalszą współpracą i zmobilizuje młodych do podjęcia aktywności nie tylko fizycznej.