Międzynarodowy Dzień Języków Obcych

W dniach 10-16.10.2019 r. został zorganizowany Międzynarodowy Dzień Języków Obcych.

Z tej okazji odbyły się konkursy, przygotowane i zorganizowane przez nauczycielki języka angielskiego –Dorotę Czarnecką i Katarzynę Kępczyńską.
W konkursach brało udział 60 słuchaczy ze Szkoły Podstawowej dla Dorosłych oraz Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Dla każdego typu szkół zostały przygotowane inne konkursy o różnej tematyce i stopniu trudności.
Słuchacze 1LS, 3LS i 5LS –Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych wzięli udział w konkursie kulturoznawczym o Stanach Zjednoczonych i z wiedzy ogólnej o świecie, słuchacze ze szkoły podstawowej z semestrów 7P i 8P w konkursie o Wielkiej Brytanii.

Ponadto chętni słuchacze szkoły stacjonarnej wzięli udział w konkursie plastycznym na plakat o wybranym kraju anglojęzycznym dotyczący Międzynarodowego Dnia Języków Obcych.

KONKURS KULTUROZNAWCZY O WIELKIEJ BRYTANII –Great Britain Quiz
dla Szkoły Podstawowej
I MIEJSCE ex aequo Mateusz Bastek 8P i Łukasz Górski 8P
II MIEJSCE Szymon Szeląg 8P