Deklaracja ponownego przystąpienia do niezdanej/niezdanych części egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec – lipiec 2020 r.

Informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 18 marca 2020 r. dotycząca egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, przeprowadzonego w sesji styczeń – luty 2020 r. – Formuła 2012 oraz Formuła 2017

Osoby, które nie zdały EPKwZ w sesji styczeń – luty 2020 r., będą mogły złożyć deklarację ponownego przystąpienia do niezdanej/niezdanych części tego egzaminu w sesji czerwiec – lipiec 2020 r. do 31 marca br. odpowiednio do dyrektora macierzystej szkoły albo do dyrektora okręgowej komisji egzaminacyjnej.

Deklarację będzie można złożyć w formie elektronicznej, przesyłając skan albo wyraźnie zdjęcie podpisanego dokumentu na adres e-mail odpowiednio do sekretariatu szkoły albo OKE.

Deklaracje w CKU Koszalin  składają słuchacze, którzy przystąpili do egzaminu w sesji styczeń-luty 2020 i nie zdali egzaminu.

Deklaracje (podpisane) można przesłać na adres: cku@ckukoszalin.edu.pl lub kursy@ckukoszalin.edu.pl