Biało-czerwona pomoc dydaktyczna od firmy AutoPart S.A.

W związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości firma AutoPart S.A. przekazała do szkół 100 biało-czerwonych akumulatorów samochodowych. Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica było jedną ze szkół, która wzięła udział w projekcie i otrzymała pomoc dydaktyczną w postaci wspomnianego akumulatora. Szkoła otrzymała produkt wraz z kompletem materiałów pomocniczych, który ma służyć celom edukacyjnym i będzie stanowił element wyposażenia pracowni mechanicznej. Akumulatory zostały wyprodukowane w fabryce w Mielcu dokładnie w listopadzie 2018 roku. Firma AutoPart S.A. to polski producent akumulatorów do wszystkich typów pojazdów samochodowych, maszyn i ciągników oraz do łodzi i kamperów. Rocznie produkuje ponad 2,5 miliona sztuk, które dystrybuowane są w kraju oraz do ponad 50 krajów na całym świecie. Firma ma swoją siedzibę w Mielcu i działa od 1982 roku.

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to niezwykła okazja do przypomnienia, jak wielką rolę w dążeniu do demokracji odegrała nauka. Firma AutoPart S.A. przekazując szkołom 100 biało-czerwonych akumulatorów samochodowych chciała aktywnie świętować to wielkie wydarzenie. Doceniamy fakt, że dzięki zaangażowaniu poprzednich pokoleń, możemy dziś uczyć się i pracować w wolnej Polsce.