Zdalna edukacja dla słuchaczy, którzy mają utrudniony dostęp do Internetu w domu

Orange Polska S.A. wspomagając kształcenie zdalne przekazała Centrum Kształcenia Ustawicznego modemy i karty SIM celem udostępnienia słuchaczom i nauczycielom . Szkoła otrzymała 20 modemów wraz z kartami SIM dla słuchaczy, którzy mają utrudniony dostęp do Internetu.

Modemy będą wypożyczane ze szkoły na zasadzie umowy użyczenia podpisanej ze słuchaczem do momentu ukończenia szkoły przez słuchacza. Karta SIM będzie własnością słuchacza.

Aby aktywować kartę SIM, wystarczy pobrać aplikację, wybrać dowolny plan (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami oraz dostępem do nawet 100 GB miesięcznie) i przenieść swój numer lub wybrać nowy. Rejestracja odbywa się automatycznie w aplikacji, więc  można to zrobić bez wychodzenia z domu. Ważne, aby pamiętać o podaniu kodu EDUFLEX – dzięki niemu koszt pakietu to złotówka miesięcznie przez dwa miesiące.  Orange Flex to usługa bez długoterminowych zobowiązań, więc można z niej zrezygnować po tym czasie. Więcej o akcji na stronie www.orange.pl/razem.