UWAGA – ODBIÓR WYNIKÓW EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE W ZAWODZIE (sesja czerwiec-lipiec 2020)

Informujemy, że świadectwa/wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie będą wydawane 31.08.2020 r. (poniedziałek) od godz. 12.00 lub w następne dni w sekretariacie nr 112. Odbioru wyników egzaminu należy dokonać osobiście za okazaniem dowodu tożsamości w warunkach reżimu sanitarnego: bezwzględnie obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust! Prosimy również o zabranie ze sobą swojego długopisu.

Deklaracja ponownego przystąpienia do niezdanej/niezdanych części egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń – luty 2021 r.

Osoby, które nie zdały EPKwZ w sesji czerwiec-lipiec 2020 r. i wcześniejszych będą mogły złożyć deklarację ponownego przystąpienia do niezdanej/niezdanych części tego egzaminu w sesji styczeń-luty 2021 r. do 15 września br.  odpowiednio do dyrektora macierzystej szkoły albo do dyrektora okręgowej komisji egzaminacyjnej.

Deklaracje w CKU Koszalin  składają słuchacze, którzy przystąpili do egzaminu w sesji czerwiec-lipiec 2020 i nie zdali egzaminu.

Deklarację będzie można złożyć:

– osobiście w sekretariacie kursów, po uprzednim telefonicznym umówieniu się (tel. 94 345 18 22 wew. 38 lub 798 192 902), z zachowaniem reżimu sanitarnego

lub

– w formie elektronicznej, przesyłając skan albo wyraźnie zdjęcie wypełnionego i podpisanego dokumentu na adres e-mail do sekretariatu kursów lub sekretariatu szkoły adres:  kursy@ckukoszalin.edu.pl lub cku@ckukoszalin.edu.pl