UWAGA MATURZYŚCI- ODBIÓR WYNIKÓW

Informujemy, że świadectwa dojrzałości/wyniki egzaminu maturalnego będą wydawane 11.08.2020 r. (wtorek) od godz. 12.00 lub w następne dni w sekretariacie nr 112. Odbioru wyników egzaminu maturalnego należy dokonać osobiście za okazaniem dowodu tożsamości w warunkach reżimu sanitarnego: bezwzględnie obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust! Prosimy również o zabranie ze sobą swojego długopisu.

Egzamin poprawkowy

Osoby, które nie zdały tylko jednego egzaminu obowiązkowego w części pisemnej i przystąpiły do wszystkich egzaminów z przedmiotów obowiązkowych (dotyczy starej matury) oraz do jednego przedmiotu dodatkowego w zakresie rozszerzonym (dotyczy nowej matury) mają prawo do egzaminu poprawkowego, który odbędzie się 08.09.2020 r. (dokładne informacje będą podane później na stronie szkoły). Osoby te zobowiązane są do złożenia do dnia 13.08.2020 r. do dyrektora szkoły pisemnego oświadczenia o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w terminie poprawkowym (załącznik 7_1905), zgodnie z deklaracją ostateczną.

Osoby, które nie zdały dwóch i więcej egzaminów obowiązkowych, mogą przystąpić do tych egzaminów w roku 2021, pod warunkiem ponownego złożenia deklaracji maturalnej (można tego dokonać od września 2020 r.)