MPS International i CKU Koszalin zapraszają na wernisaż

Zapraszamy na wernisaż zdjęć wykonanych przez słuchaczy kwalifikacyjnego kursu zawodowego „Rejestracja, obróbka i przetwarzanie obrazu” prowadzonego w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koszalinie.

Fotografie zostały zrealizowane w ramach współpracy szkoły z firmą MPS International, produkującą kosmetyki, opakowania plastikowe i środki czystości. Prace przedstawiają produkty wytwarzane w koszalińskim zakładzie.

Wystawa składa się z 18 zdjęć, które zostały wykonane przez 11 słuchaczy i ich nauczyciela – doświadczonego fotografa – Marcina Torbińskiego. Fotografie ozdobią V i VI piętro budynku administracyjnego firmy przy ul. Bohaterów Warszawy 30.

Wernisaż z udziałem autorów zdjęć, dyrekcji szkoły i zarządu firmy odbędzie się w piątek, 13 marca, o godz. 16 na VI piętrze budynku MPS International przy ul. Bohaterów Warszawy 30 w Koszalinie.