Loginy i hasła do egzaminów zawodowych (kwalifikacje jednoliterowe)

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu informuje, że udostępnione zostały loginy i hasła dla słuchaczy/absolwentów zgłoszonych przez Centrum Kształcenia Ustawicznego do egzaminu zawodowego w sesji styczeń-luty 2020 r.

Sprawdzenie własnych wyników przez zdającego możliwe będzie od dnia 20 marca br. (nie wcześniej) po zalogowaniu w serwisie przeznaczonym dla uczniów i absolwentów uczniowie.oke.poznan.pl za pomocą loginu i hasła wygenerowanego przez OKE, które zdający odbiera w Centrum Kształcenia Ustawicznego. Login i hasło zdający może odebrać wyłącznie osobiście w Sekretariacie Kursów (pokój W31 – budynek warsztatów szkolnych) w dniach od 11 do 19 marca 2020 r. w następujących godzinach:

·         poniedziałek – czwartek od 10:00 do 15:00,

·         piątek – od 12.00 do 17.00

UWAGA

Absolwenci, którzy składali deklarację przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu loginy i hasła mogą odebrać w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu (VIII p.).

Loginy i hasła z lat ubiegłych nie obowiązują.