Zarezerwuj miejsce teraz!
Wypełnij formularz,
a nasz konsultant edukacyjny
oddzwoni do Ciebie!

Aktualności

 

Kierunki CKU

Wybierz nowy zawód dla siebie!
BEZPŁATNIE

Konkurs fotograficzny w CKU Koszalin – II edycja

CKU Koszalin zaprasza uczniów i słuchaczy szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych w Koszalinie, amatorów, pasjonatów fotografii i przestrzeni miejskich, do udziału w II edycji Konkursu Fotograficznego TWÓRCZY KOSZALIN.

Temat przewodni tegorocznej edycji konkursu brzmi:
Uroki Koszalina”.

Ideą konkursu jest utworzenie bogatej galerii zdjęć Koszalina, promocja miasta jako miejsca atrakcyjnego i ujęcie go w fotografii w sposób ciekawy i oryginalny oraz odszukanie i utrwalenie osobliwych, charakterystycznych i cennych elementów krajobrazu, miejsc, obiektów, które mają niezwykły urok, klimat czy historię, są mniej znane mieszkańcom i turystom, mogłyby stać się wizytówką miasta.

Celem konkursu jest wzbudzenie zainteresowania przestrzenią miasta i postaw twórczych młodych mieszkańców Koszalina oraz propagowanie sztuki fotografowania, jako jednej z form artystycznego wyrazu i jednego z najlepszych środków komunikacji międzyludzkiej.


Konkurs pod patronatem
Prezydenta Miasta Koszalina.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Wielu młodych koszalinian pasjonuje się fotografią, ale tylko nieliczni mogą sprawdzić się w tym fachu, poddać ocenie autorytetów i zaprezentować swoje prace. Pragniemy stworzyć uczestnikom możliwość prezentacji własnej twórczości na forum miejskim, dlatego prace wszystkich finalistów (nawet tych nienagrodzonych) wyeksponowane zostaną na wystawie pokonkursowej w CKU w Koszalinie. Zdjęcia oceniać będą wybitni artyści, znawcy i autorytety w świecie fotografii.

Dokumenty dotyczące konkursu:

Patroni medialni:

Nasi sponsorzy:


Archiwum:

Wyniki i wernisaż I Konkursu Fotograficznego w CKU Koszalin