Akademia z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej

Dnia 13 października 2016 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej, popularnie zwanego Dniem Nauczyciela. Podczas spotkania wszyscy członkowie naszej szkoły, czyli rada pedagogiczna, personel oraz słuchacze Centrum wspólnie cieszyli się swym świętem.

Słuchacze klas gimnazjalnych i licealnych słowem i wierszem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli. Słuchacze docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

Młodzi artyści obdarowali swoich nauczycieli kwiatami i słodyczami życząc im cierpliwości, uśmiechu i docenienia, nie tylko od święta.